ATTICANEWS.GR

Member Area
FASHION & STYLE
NEW GENERATIONS FASHION LINES "Μια βραδιά όλο Μόδα και Νιάτα"
News - FASHION & STYLE
Τρίτη, 19 Σεπτέμβριος 2017 15:07
 
NEW GENERATIONS FASHION LINES
"Μια βραδιά όλο Μόδα και Νιάτα"
 
Την Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου το βράδυ στο Bar "Δραχμή", πίσω από την παλαιά Βουλή, σε μία βραδιά όλο Μόδα και Νιάτα, οι νέοι σχεδιαστές που συμμετέχουν στο 3ο NGFL, οι δημοσιογράφοι και οι χορηγοί μαζεύτηκαν για να γνωριστούν καλύτερα και να αλληλοευχηθούν την καλή τους επιτυχία!
 
3rd NGFL
"Spring – Summer 2018"
30/09 – 01/10
Παλαιό Χρηματιστήριο Αθηνών
Αφιερωμένο στην "Κιβωτό του Κόσμου"
 
NGFL Young Talents
Οι τελειόφοιτοι ή μόλις απόφοιτοι, ατομικά ή κάτω από την ομπρέλα της σχολής τους.
NGFL Stars
Ταλαντούχοι νέοι σχεδιαστές, οι οποίοι δραστηριοποιούνται μέχρι 5 χρόνια, σε ατομικό catwalk.
20 catwalks
17 σχεδιαστές – ένδυμα & κόσμημα
4 fashion workshops
1 σχεδιαστής – γυαλιά, faux-bijoux & αξεσουάρ από ξύλο
 
Σε ένα ιδιαίτερο διήμερο που φέρει την υπογραφή του καλλιτεχνικού διευθυντή Μιχάλη Πάντου, ο οποίος συνδέθηκε με τα νέα ταλέντα από την πρώτη διοργάνωση, ο κόσμος της μόδας, οι σχεδιαστές, τα μεγάλα καταστήματα, τα showrooms και οι δημοσιογράφοι θα εντυπωσιαστούν από τις νέες σχεδιαστικές υπογραφές.

- Μία από τις επιτυχίες αυτής της διοργάνωσης είναι η σχεδιάστρια από το Βλαδιβοστόκ, Alexandra Rupenko, η οποία σηματοδοτεί και την αρχή της προσπάθειας για διεθνοποίηση του event!
- Καινοτομία του NGFL η παρουσία των σχολών και Fashion Workshops το Σάββατο 30/09 με ιδιαίτερες τις παρουσίες του Fashion Workshop Mod'ArtInternational της Vicky Kaya το οποίο θα παρουσιάσει τις εργασίες των τελειοφοίτων της

και η Σχολή Freddy Makeup Stage της οποίας ο ιδρυτής Freddy Kalobratso έχει διανύσει 25 χρόνια πετυχημένης πορείας

και φθάνοντας πλέον στην κορυφή αποφασίζει στο NGFL να κάνει μία ιδιαίτερη παρουσίαση και να περάσει ένα μήνυμα!!
- Η Avioti Fashion Ed με δημιουργίες υψηλής ραπτικής και το ΔΙΕΚ του Πειραιά με τις προτάσεις των τελειοφοίτων  

θα κάνουν την διαφορά. Το ΔΙΕΚ Πειραιά υποστηρίζεται από το Heritage & Museums.
- Η εταιρεία PAUL MITCHELL -hair styling sponsor- στο δικό της event θα δείξει τάσεις σε χρώματα και styling για το 2018.

- Οι συλλογές των σχεδιαστών θα φιλοξενηθούν για ένα μήνα μετά την διοργάνωση στο Loft Fashion  The Garage Project.
- Το ABLATIVUS.GR θα προσφέρει σε ένα σχεδιαστή ολοκληρωτική υποστήριξη για δημιουργία lookbook ιδιαιτέρων προδιαγραφών.
- Ο χορηγός Fashion Erotokritos προσέφερε σε εκπληκτικές τιμές τα υφάσματα για την δημιουργία των συλλογών.
 
- Πάντα πρωτοπόρο το NGFL θα περιποιηθεί τους επισκέπτες του μέσα από το εντυπωσιακό Volksbar το οποίο έξω από το Χρηματιστήριο θα προσφέρει ποτά και αναψυκτικά στον κόσμο που θα το επισκεφθεί.
- Το ρακάδικο «Στοά Κούβελου» θα προσφέρει στους επισκέπτες της Κυριακής light lunch με παραδοσιακά Tapas
σπεσιαλιτέ του μαγαζιού και το catering Roxanita, πιροσκί, τάρτες και φημισμένα γλυκά.
- Χορηγός η μπύρα FIX Άνευ, η TUBORG με νέα προϊόντα και η εταιρεία Βίκος με νερό και cola-στέβια.
- Στα διαλείμματα ο κόσμος θα απολαύσει παγωτά Δεληολάνης.
- Χορηγός ραδιοφώνου "3D edge", οι ειδικοί στο 3D printing.
ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΥ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΒΛΑΣ
ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΥ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΒΛΑΣ
resized IMG 7492
ΔΑΝΑΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ - ΠΑΤΤΥ ΓΑΛΑΝΗ - ΕΡΡΙΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΙΑ ΣΟΛΙΔΑΚΗ
 
resized IMG 7510
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ - ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ - 
ΑΛΕΞΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΖΕΦΥΡΟΥ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
resized IMG 7555
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΓΚΟΣ - ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ - ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΥ
resized IMG 7588
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟΥ ΑΘΗΝΑ
resized IMG 7607
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΤΖΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ - 
ΤΕΡΡΥ ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΓΗΣ
resized IMG 7627
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟΥ ΑΘΗΝΑ - ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΥ
resized IMG 7649
ΜΑΤΙΝΑ ΔΕΔΕ - ANASTASIA AVIOTI - ΦΑΝΗ ΚΑΤΣΑΝΟΥ - ΕΛΕΝΑ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ

resized DIEK PEIRAIA- THEODORA THEODOSIOU

resized do details worth

resized evinhia

resized Fashion Workshop ModArt International

resized Freddy Makeup Stage

resized MVM swimwear

resized sofia petridou

resized ngfl-graphic

Μέχρι 29/09/2017 τρέχει μεγάλος διαγωνισμός NGFL FASHION GIFTS!
5 σύνολα μόδας σε 5 τυχερές θα παραδοθούν στις 29/09 από τους ίδιους τους σχεδιαστές στο Χρηματιστήριο.
https://goo.gl/ASUSiU

 

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 19 Σεπτέμβριος 2017 15:51
 
Προσέχουν και οι άντρες τις λεπτομέρειες, 4 απροσδόκητα στοιχεία στη γυναικεία εμφάνιση που ξενερώνουν τους άντρες.
News - FASHION & STYLE
Δευτέρα, 11 Σεπτέμβριος 2017 08:00

Προσέχουν και οι άντρες τις λεπτομέρειες,

4 απροσδόκητα στοιχεία στη γυναικεία εμφάνιση που ξενερώνουν τους άντρες.
4a8b0- big handbag

Μπορεί η πεποίθηση που έχουμε για τους άντρες, να είναι ότι τελικά δεν είναι και τόσο πολύπλοκα πλάσματα και πως είναι ευχαριστημένοι με απλά και συγκεκριμένα πράγματα, αλλά καλώς ή κακώς η άποψη αυτή άπεχει πολύ από την πραγματικότητα, τουλάχιστον στις μέρες μας!

Όπως λοιπόν τα πάντα εξελίσσονται και γίνονται καλύτερα, έτσι ακριβώς συμβαίνει και με τους άντρες, οι οποίοι μπορεί παλαιότερα να μην ήταν και τόσο απαιτητικοί σε σχέση με τις γυναίκες, αλλά πλέον είναι ικανοί να κρίνουν πιο αυστηρά ένα γυναικείο ντύσιμο ή μία εμφάνιση, ακόμα και από εμάς! Ή μπορεί να ξενερώσουν με κάτι το οποίο μπορεί για εμάς να μην είναι καν αντιληπτό, αλλά για εκείνους να βγάζει μάτι!

Πόσες φορές άλλωστε δεν έχεις ακούσει αγόρια να συζητάνε μεταξύ τους για μία πολύ ωραία γυναίκα και να της βρίσκουν ελάττωμα στο... αριστερό φρύδι; Παρακάτω λοιπόν, σoυ έχουμε αυτά που ένας άντρας κυριολεκτικά σιχαίνεται σε μία γυναίκα, και που είναι ικανά να τον ξενερώσουν τόσο, ώστε να μην τον ξαναδείς μπροστά σου!

1. Το υπερβολικό μακιγιάζ: 
Δεν λέμε να βγαίνεις έξω άβαφη και απεριποίητη αλλά και η υπερβολή είναι ένα τεράστιο μειονέκτημα. Ποτέ, και σου το υπογράφουμε, ένας άντρας δεν θα προσέξει ότι έβαλες το νέο καλοκαιρινό και απόλυτο χρώμα κραγιόν ή ότι τράβηξες το eye liner σε στιλ γάτας και όχι κινέζας!

Το μόνο που βλέπει μπροστά του είναι έναν κλόουν ο οποίος ξεσηκώνει όποια τάση είναι στην μόδα και καταλήγει να μοιάζει με κινητή διαφήμιση φίρμας καλλυντικών, μην πούμε καλύτερα με ηρωίδα από βιντεοταινίες του '80! Με λίγα λόγια εννοούμε, ότι καλό θα ήταν να τονίζεις τα όμορφα χαρακτηριστικά σου χωρίς υπερβολές και κυρίως χωρίς πολύ χρώμα!

Παρατηρημένα, και σε αυτό συμφωνεί η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών, θεωρούν τη γυναίκα πιο σέξι όταν είναι πιο απλή γιατί τους φέρνει στο μυαλό κάτι αθώο και φυσικό!

Τέλος η μπλε σκιά, τα ζωγραφιστά φρύδια και το ρουζ λες και έχεις φάει μπουνιά από παλαιστή. Προτίμησε τα απλά και δεν θα χάσεις!

2. Τα χοντροκομμένα παπούτσια: 
Τα ψηλοτάκουνα τα λατρεύουν, τα φλατ τα ανέχονται, τα σταράκια και τα αθλητικά τα θεωρούν αναγκαίο κακό, αυτό όμως που δεν μπορούν να χωνέψουν είναι τα τεράστια χοντροκομμένα παπούτσια τα οποία μοιάζουν με τούβλα! Θεωρούν ότι καμία γυναίκα δεν μπορεί να είναι άνετη και σέξι φορώντας αυτά τα τερατουργήματα, τα οποία εδώ που τα λέμε ακόμα και ένα μοντέλο είναι ικανά να το δείχνουν σαν άντρα με τακούνια!

Αν σου αρέσουν δεν υπάρχει λόγος να τα αποχωριστείς, αλλά αν δεις ένα αγόρι να τα κοιτάζει με φρίκη, μην αναρωτηθείς το γιατί. Δεν ξέρουμε να σου πούμε ακριβώς την αιτία που τα σιχαίνονται τόσο πολύ αλλά είναι ικανοί ακόμα και να απορρίψουν γυναίκα η οποία φοράει ανάλογο υπόδημα!

3. Τα κοντά μαλλιά: 
Μπορεί να πιστεύεις ότι η Rihanna έχει τα τέλεια μαλλιά, και να την βρίσκεις ακόμα πιο σέξι με τα extreme αγορίστικα κουρέματά της, αλλά κορίτσι μου, αν δεν είσαι star της pop δεν υπάρχει λόγος να υιοθετήσεις το συγκεκριμένο στιλ. Όσο μοδάτη, όμορφη και σέξι κι αν είσαι, το μακρύ, το φυσικό το μαλλί που ανεμίζει και κάνει και το χαλαρό το σπάσιμο, ο άντρας δεν το αλλάζει με τίποτα!

Είναι και πρακτικό το θέμα: Στο σεξ τι στο καλό θα έχει να τραβάει; Γι' αυτό λοιπόν, μπορεί να έχεις απίστευτο στιλ και να λαμβάνεις τα καλύτερα σχόλια από τους ανθρώπους της μόδας, αλλά σέξι ελάχιστοι άντρες πρόκειται να σε βρουν! Εξαίρεση φυσικά αποτελεί η υπέρτατη Charlize Theron για ευνόητους λόγους...

4. Τις τσάντες που χωράς κι εσύ μέσα: Ναι ξέρουμε κορίτσι μου ότι δεν υπάρχει τίποτα πιο βολικό από μία τεράστια τσάντα που τα έχει όλα μέσα, ειδικά αν μετά τη δουλειά ακολουθεί έξοδος καπάκι. Μα ένα μπλουζάκι, μα το νεσεσέρ, ακόμα και παπούτσια είναι ικανές οι τσάντες αυτές να... αποθηκεύσουν και κανένας να μην αντιληφθεί το παραμικρό! Ξέρεις όμως κάτι; Οι άντρες τις σιχαίνονται και δεν θέλουν να τις βλέπουν μπροστά τους!

Νιώθουν ότι κάτι μεγάλο και επιθετικό θα βγει από μέσα, γι' αυτό προτιμούν να τις αγνοούν και ακόμα καλύτερα να τις αποφεύγουν κιόλας! Αφήστε δε που αν είσαι μικροκαμωμένη, το θέαμα που προσφέρεις κουβαλώντας μία τσάντα-βαλίτσα, δεν είναι και το πιο θηλυκό του κόσμου!

http://www.typos.com.cy/cat/10/article/29656

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 11 Σεπτέμβριος 2017 08:04
 
ΝΕΟ ΣΤΥΛ ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΤΕΣ το Φθινόπωρο-Χειμώνα 17-18!!! ...του Ζαχαρία Πέτρου
News - FASHION & STYLE
Τετάρτη, 30 Αύγουστος 2017 10:10

ΝΕΟ ΣΤΥΛ ΣΤΙΣ ΦΟΥΣΤΕΣ το Φθινόπωρο-Χειμώνα 17-18!!!

...του Ζαχαρία Πέτρου

resized 21175833 1423110634470443 1212932780 n

Οι νέες τάσεις για την απόλυτη θηλυκή εμφάνιση μιας γυναίκας ,στις φούστες, άρχισαν δίνουν έντονα το παρόν τους.
Φούστες με διαφάνειες, ψηλομεσες με ζώνες που τονίζουν τη μέση και δίνουν κομψή φιγούρα, full και long , vintage και boho συνδυασμένες με φλατ παπούτσι η ακόμα και με την κλασσική γόβα, θα είναι το απόλυτο στιλάτο hit!
Δώστε τους ένταση με απλά πουκάμισα , τοπ με δεσίματα στη μέση, με κρουαζε μπλούζες, με εφαρμοστά shirts και μανίκι καμπάνα.
Δερμάτινα σακάκια εφαρμοστά μέχρι τη μέση , να αναδεικνύουν τις φούστες ειδικά αν οι φούστες είναι δαντέλα με διαφάνειες, και εντυπωσιακά κοσμήματα, θα σας βγάλουν ασπροπρόσωπες , και εντυπωσιακές!
resized 21244835 1423109917803848 2111196541 n
resized 21175370 1423109887803851 810804411 n
resized 21175665 1423110187803821 2137900538 n
resized 21208727 1423109994470507 748266162 n
 
resized 21209074 1423110437803796 398968318 n
 
resized 21244568 1423109821137191 1443783314 n
 
resized 21244613 1423110277803812 1806398464 n
 
 

Ζαχαρίας Πέτρου

resized 21175294 1423111777803662 1238323799 n

Ο Ζαχαρίας Πέτρου είναι γνωστός στο χώρο της μόδας στην Κύπρο, με τις ιδιότητες του ως fashion Pr & Marketeer – stylist. Είναι ένα κοσμικό άτομο στο νησί και άρθρα και συνεντεύξεις του συχνά φιλοξενούνται σε κορυφαία περιοδικά, ενημερωτικά sites και τηλεοπτικές εκπομπές σε κανάλια της Κύπρου, όπου τον είχαμε δει να εμφανίζεται με δικό του ένθετο μόδας σε πρωινή εκπομπή κάθε εβδομάδα. 
Είναι συνιδιοκτήτης της Boutique ΜΟΝΟΕΝΑ και συνεργάτης στο atelier του γνωστού σχεδιαστή μόδας G.ENGLEZOS.
Σπούδασε στο Παρίσι Hotel management & Tourism και με την επιστροφή του αμέσως ασχολήθηκε με την μόδα, επηρεασμένος πάντα από την υψηλή ραπτική του Παρισιού. 
Τον τελευταίο καιρό τον συναντάμε σε fashion events αλλά και ως Judge σε επιτροπές διαγωνισμών ομορφιάς.
Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 30 Αύγουστος 2017 10:21
 
Andydote Fashion Fair #winteredition 08-11/09 - Εμπορική Έκθεση Designer Brands
News - FASHION & STYLE
Δευτέρα, 28 Αύγουστος 2017 10:16

Andydote Fashion Fair #winteredition 08-11/09 - Εμπορική Έκθεση Designer Brands

AW instagram PROSKLHSH F 01
Η Andydote Fashion Fair είναι μια εμπορική έκθεση, διάρκειας τεσσάρων ημερών, που έχει στόχο να αποτελέσει έναν θεσμό για την ανάδειξη των Ελλήνων δημιουργών μόδας στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό. Σχεδιαστές και brands ενώνονται και συνυπάρχουν στον ίδιο χώρο με ένα κοινό σκοπό: να συστηθούν σε εμπόρους και κοινό. Στα πλαίσια της έκθεσης, οι έμποροι θα έχουν την ευκαιρία να συναντήσουν για τέσσερις ημέρες και σε ένα χώρο επιλεγμένους Έλληνες σχεδιαστές και brands με υψηλής αισθητικής είδη μόδας. Οι σχεδιαστές καθώς και τα brands θα λάβουν μέρος σε μια exclusive έκθεση με αισθητική και
ξεχωριστό χαρακτήρα. Μία έκθεση μόδας απευθυνόταν μέχρι σήμερα αποκλειστικά σε εμπόρους. Η Andydote Fashion Fair από την πρώτη ήδη διοργάνωση καινοτόμησε και καλωσόρισε όλους όσους ενδιαφέρονται να την επισκεφθούν: η Andydote Fashion Fair θα είναι και πάλι ανοιχτή για
μια μέρα μόνο (Δευτέρα 11/9) και για το κοινό, με σκοπό να συστηθούν οι δημιουργοί και τα προϊόντα τους στο ευρύτερο κοινό, αλλά και να πραγματοποιήσουν –εφόσον το επιθυμούν- λιανικές πωλήσεις.
Τις τρεις πρώτες μέρες της έκθεσης (8/9-10/9) η είσοδος επιτρέπεται μόνο σε εμπορικούς επισκέπτες, οι οποίοι κατά την είσοδό τους στην έκθεση είναι απαραίτητο να προσκομίσουν την εμπορική τους κάρτα (επωνυμία εταιρείας - ΑΦΜ).
 
Την τελευταία μέρα της έκθεσης (11/09/2017) η είσοδος επιτρέπεται και στο κοινό.
 
Εκθέτες
Η Andydote Fashion Fair, στην δεύτερη μόλις διοργάνωση της πέτυχε μια αύξηση
συμμετοχών της τάξεως του 25%. Οι εκθέτες της Χειμερινής Περιόδου είναι οι εξής:
 
3rd Floor, Ananke, Arpyes, Barbora, Barrier Bag, Bluflair, Botn Girl, Chaton, Coco &Silk, Comsi, Dante, Drama Queen, Eugene Wood Sunglasses, Imisi, Indiego,
Individual Art, Iosifina, Issi, Kaleido, Katerina Chatzipetraki, Kollektivist.com, Lookseri, Love and Alicia, Ma Li Ya, Magdalene D, Mallory, Marivee, Mille Luci,
Mummy's Boyfriend, MVM, Nassos Ntotsikas, Ofilia's, Petalooda, Retro Junkee,
Senhandmade, Sofia Georgiadou, Soli Dharma by Konstantinos Kaspiris, Sophia
Kouvaroy, The Motley Goat, The Penguin Stories, Tutu, Urban Owl, Zoe Apostolou, Zoya.
 
Χορηγοί
Πηγές Κωστηλάτας, Gia Giamas..., Vellios School of Art, Lick the Spoon, Royal Deli, Angelina mannequins, Batiste
 
Χορηγοί επικοινωνίας
Αθηναϊκό και Μακεδονικό πρακτορείο ειδήσεων, Fashion Daily, K-mag, Music89,2
 
Ο κατάλογος της έκθεσης διατίθεται δωρεάν στους εμπορικούς επισκέπτες από την υποδοχή κατά την είσοδό τους στην έκθεση.
 
Εκθεσιακός χώρος
Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί στον πολιτιστικό χώρο ΑΘΗΝΑΪΣ στις αίθουσες Silkroom, Μουσείο και Art Room [Καστοριάς 34-36, Βοτανικός, Αθήνα 10447].
 
Ωράριο Λειτουργίας έκθεσης
Παρασκευή 8/9 έως Κυριακή 10/9 11:00 – 20:00
Δευτέρα 11/9 10:00-19:00
 
WEDDING TO BE IN SYROS ON THE BEACH!!! Αποκλειστικές φωτογραφίες ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
News - FASHION & STYLE
Δευτέρα, 21 Αύγουστος 2017 09:05

WEDDING TO BE IN SYROS ON THE BEACH!!!

Αποκλειστικές φωτογραφίες ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

Koy 5885Β
 
ΣΤΙΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ DOUNAVIS GROUP ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ WEDDING TO BE IN SYROS ON THE BEACH ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ .
 
ΜΙΑ ΕΠΊΔΕΙΞΗ ΝΥΦΙΚΩΝ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ ΝΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΒΑΡΗΣ .ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ LIVE BEACH PARTY ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 48 ΩΡΕΣ.
 
ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ ΤΟΥ ΣΑΡΒΑΙΒΟΡ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΟΒΛΙΑΤΙΔΟΥ, ΓΚΕΣΤ ΣΤΑΡ Η ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ, Ο ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΕΡ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ, Η ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΟΙΖΑ ,ΣΤΑΒΑΡΑ ΜΗΤΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ.
ΠΛΗΘΟΣ ΚΟΣΜΟΥ ΠΑΡΑΒΡΕΘΗΚΕ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑ ΑΤΟΜΑ.
ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ, ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ SHOW BIZ.
Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 21 Αύγουστος 2017 09:22
 


Σελίδα 1 από 39

ATTICANEWS.GR στο Facebook

Powered by Jasper Roberts - Blog
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Ερωτευμένη και πάλι η Halle Berry
Ερωτευμένη και πάλι η Halle Berry
Ερωτευμένη και πάλι η Halle Berry Η γοητευτική ηθοποιός Halle Berry είναι και πάλι ευτυχισμένη, καθώς μετά το διαζύγιο της με τον ...

Μεγαλειώδης η συναυλία του Γιάννη Μαρκόπουλου στο 23ο Φεστιβάλ του Δήμου Παπάγου - Χολαργού.
Μεγαλειώδης η συναυλία του Γιάννη Μαρκόπουλου στο 23ο Φεστιβάλ του Δήμου Παπάγου - Χολαργού.
Μεγαλειώδης η συναυλία του Γιάννη Μαρκόπουλου στο 23ο Φεστιβάλ του Δήμου Παπάγου - Χολαργού. Μια μαγική βραδιά έζησαν ...